ŽIVĚ: Kontaová – Vondroušová (French Open)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (French Open 2019)

Rolland Garros

7.6.  2019  11:10

Kontaová – Vondroušová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Devatenáctiletá česká tenistka Markéta Vondroušová to dokázala, porazila favoritku Kontaovou ve dvou setech a v sobotu v 15 hodin si zahraje o grandslamový triumf s Australankou Bartyovou. V první sadě rodačka dlouho tahala za kratší konec, za stavu 5:3 Britka nedokázala využít tři setboly, vyčítat si bude hlavně jasný volej u sítě, který uspěchala poslala do autu. Rodačka ze Sokolova následně dokázala přetavit gem ve svůj prospěch, navíc ovládla i následující tři hry a první set získala v poměru 7:5.

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  Tennis.com