Federer – Nadal (French Open)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (French Open 2019)

Rolland Garros

7.6.  2019  12:50

 Federer – Nadal

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Máme za sebou úvodní semifinálový zápas na French Open mezi Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem. Z vítězství se po setech 6:3, 6:4 a 6:2 raduje favorit duelu Nadal! Ten se v úvodu zápasu dostal do rychlého brejku a díky němu dokráčel k pohodlné výhře první sady. V té druhé dlouho tahal za delší konec Federer a vedl 4:3 s brejkem v zádech. Od té doby však nedokázal uhrát ani gem a tyto chvíle zřejmě duel rozhodly. Celý zápas doprovázel velice silný vítr, který oba hráče v mnoha momentech hodně zlobil. Především pak ve třetím setu, kdy Švýcarovi odešlo první podání, čehož Nadal využil k hladké výhře 6:2.

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  Tennis.com