video: Bartyová – Vondroušová (French Open)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (French Open 2019)

Rolland Garros

8.6.  2019  15:10

Bartyová – Vondroušová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Finále druhého grandslamu v sezóně se proměnilo v jasnou záležitost. Ashleigh Bartyová potvrdila rli favoritky, když českou hvězdičku Markétu Vondroušovou porazila hladce 6:3 a 6:1. Rodačka ze Sokolova si po celý zápas nevěděla rady s tvrdým servisem a rovněž s razantními forhendovými údery. Sama si naopak Vondroušová dokázala udržet servis až ve druhé sadě a s takovou statistikou se prostě vyhrát nedá. I přesto je to životní úspěch pro teprve devatenáctiletou hráčku. Nezbývá než doufat, že Markéta bude udržovat konzistentní formu i po celý zbytek roku a že třeba podobně skvělou jízdu předvede na dalším, velmi rychle se blížícím grandslamu, anglickém Wimbledonu.

 

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  Šport – Aktuality.sk