Thiem – Nadal (French Open)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (French Open 2019)

Rolland Garros

9.6.  2019  15:10

Thiem – Nadal

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Rafael Nadal potvrdil potvrdil i letos na Roland Garros pověst antukového krále! Ve finále Španěl přehrál Dominica Thiema 6:3, 5:7, 6:1, 6:1 a Pohár Mušketýrů zvedne nad hlavu už podvanácté. Nutno říci, že finále mělo velmi vysokou úroveň, ke které výrazně přispěl i Rakušan. Hlavně v prvních dvou setech hrál výborně, ale třetí a čtvrtou sadu už jasně ovládl Rafa, který udržel špičkovou laťku svého výkonu po celou dobu utkání. Thiem se každopádně nemá za co stydět, a pokud vydrží, může útočit na grandslamové tituly na dalších turnajích.

 

 

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  Tennis.com