Sledujte fotbalovou Ligu mistrů  (2019 – 2020)

11.3.  2020  21:00

Liverpool FC – Atlético Madrid

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Atlética Madrid, které svého soupeře porazilo poměrem 3:2, díky čemuž si zajistilo postup do čtvrtfinále. Druhý poločas nám sice rozhodující branku nepřinesl, nicméně během prvního prodloužení jsme se dočkali dalších tří přesných zásahů. Liverpool se díky aktivitě dostal do dvoubrankového vedení, což by mu na postup stačilo. Atlético však dokázal využít obrovské chyby brankáře Adriána, díky čemuž se vrátilo zpět do postupové pozice. Aby toho nebylo málo, tak se španělský celek dokonce dostal k vyrovnání, hrdinou tohoto zápasu se tak stal střídající Marcos Llorente, který zařídil obě branky svého celku. V koncovce zápasu padla ještě jedna branka, o ní se postaral Morata. Atlético Madrid tedy postupuje, jenomže špatné informace přicházejí z Itálie. Obránce Juventusu Daniele Rugani byl pozitivně testován na koronavirus, budoucnost Ligy mistrů v tomto ročníku tak visí ve vzduchu.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5